Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: date
jv: tanggal

en: checkbox
jv: kotak pilih
