Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Manage
ka: მართვა

en: date
ka: თარიღი

en: Add a new field
ka: ახალი ველის დამატება
