Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: value
kk: мағына

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: checkbox
kk: құсбелгі
