Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: value
km: តម្លៃ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: checkbox
km: ប្រអប់​ធីក
