Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Creation
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್

en: Setting
kn: ಸಂಯೋಜನೆ
