Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: value
lv: vērtība

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: date
lv: datums

en: Add a new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Setting
lv: Iestatījums

en: checkbox
lv: izvēles rūtiņa
