Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: value
ml: മൂല്യം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക
