Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: value
mn: утга

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: date
mn: огноо
