Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: value
mr: मूल्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: date
mr: दिनांक

en: Setting
mr: सेटिंग्ज

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
