Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Setting
my: အစီအမံ
