Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: date
ne: मिति

en: Management
ne: व्यवस्थापन
