Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: value
nl: waarde

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Manage
nl: Beheren

en: date
nl: datum

en: Delete this block
nl: Dit blok verwijderen

en: Add a new field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: Setting
nl: Instelling

en: Responses
nl: Ingevulde enquêtes

en: textarea
nl: tekstveld

en: checkbox
nl: keuzevakje

en: Management
nl: Beheer

en: Button label
nl: Knoplabel
