Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre
