Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: value
oc: valor

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Manage
oc: Gerir

en: Creation
oc: Creacion

en: date
oc: data

en: Responses
oc: Responsas

en: checkbox
oc: casa de marcar
