Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
