Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Add a new field
ps: نوی ډګر زیاتول

en: Setting
ps: امستنه
