Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: value
si: අගය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
