Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: date
sq: data

en: checkbox
sq: kuti kontrolli
