Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Setting
sr: Подешавање
