Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: value
sv: värde

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Manage
sv: Hantera

en: date
sv: datum

en: Add a new field
sv: Lägg till ett nytt fält

en: Feedback
sv: Respons

en: Setting
sv: Inställning

en: Admin
sv: Administrera

en: textarea
sv: textområde

en: checkbox
sv: kryssruta

en: Button label
sv: Etikett för knapp
