Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: value
te: విలువ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: date
te: తేదీ
