Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: value
th: ค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Manage
th: จัดการ

en: date
th: วันที่

en: checkbox
th: ช่องกาตัวเลือก
