Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: value
ug: قىممىتى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: date
ug: چىسلا

en: Feedback
ug: قايتما

en: Management
ug: باشقۇرۇش
