Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: value
ur: قیمت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Setting
ur: ترتیب
