Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: value
vi: giá trị

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Manage
vi: Quản lý

en: date
vi: ngày tháng

en: Delete this block
vi: Xóa khối này

en: Add a new field
vi: Thêm trường mới

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: textarea
vi: vùng văn bản

en: checkbox
vi: ô chọn

en: Management
vi: Quản lý
