Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Setting
am: ቅንብሮች
