Speed Form Blocks (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Submit
el: Υποβολή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: date
el: ημερομηνία

en: Add a new field
el: Προσθήκη ενός νέου πεδίου

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: textarea
el: περιοχή κειμένου

en: checkbox
el: κουτάκι επιλογής
