Speed Form Blocks (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: value
fa: مقدار

en: Submit
fa: ثبت

en: Save
fa: ذخیره

en: date
fa: تاریخ

en: Add a new field
fa: افزودن یک فیلد جدید

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Admin
fa: مدیر

en: checkbox
fa: چک باکس

en: Management
fa: مدیریت
