Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: value
hy: արժեք

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Setting
hy: Կարգավորում
