Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Manage
fa: مدیریت

en: Add a new field
fa: افزودن یک میدان جدید

en: Setting
fa: تنظیمات
