Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Actions
pt: Ações

en: Name
pt: Nome

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Guardar

en: Manage
pt: Gerir

en: Add a new field
pt: Adicionar um novo campo

en: Setting
pt: Definição

en: Admin
pt: Administrador
