Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: value
sk: hodnota

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: date
sk: dátum

en: Add a new field
sk: Pridať nové pole

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Admin
sk: Administrátor

en: textarea
sk: textová oblasť

en: checkbox
sk: zaškrtávacie pole
