Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: value
ta: மதிப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: date
ta: நாள்

en: Setting
ta: அமைப்பு

en: checkbox
ta: தெரிவுபெட்டி
