Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: value
tr: değer

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Manage
tr: Yönetim

en: date
tr: tarih

en: Add a new field
tr: Yeni bir alan ekle

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Setting
tr: Ayarlar

en: Admin
tr: Yönetim

en: checkbox
tr: onay kutusu

en: Management
tr: Yönetim
