Speedy (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Configure
af: Verstel

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Show
af: Vertoon

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Su
af: So

en: Mo
af: Ma

en: Tu
af: Di

en: We
af: Wo

en: Th
af: Do

en: Fr
af: Vr

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
