Speedy (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Configure
am: ውቀር

en: Tue
am: ቲዩ

en: Select all rows in this table
am: ሰንጠረዡ ውስጥ ያሉትን ረድፎች በሙሉ ምረጥ
