Speedy (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (98 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Configure
et: Seadistus

en: Done
et: Valmis

en: Prev
et: Eelmine

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Show
et: Näita

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Today
et: Täna

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Su
et: P

en: Mo
et: E

en: Tu
et: T

en: We
et: K

en: Th
et: N

en: Fr
et: R

en: Sa
et: L

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Hide
et: Peida

en: Loading
et: Laadimine

en: mm/dd/yy
et: dd/mm/yy

en: Not in book
et: Pole raamatus

en: New book
et: Uus raamat

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: No alias
et: Alias puudub

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
et: Plokkides tehtud muudatusi ei salvestata enne <em>Salvesta plokid</em> nupule vajutamist.

en: Show shortcuts
et: Näita kiirviiteid

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: @number comments per page
et: @number kommentaari iga lehe kohta

en: Requires a title
et: Vajab pealkirja

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: An AJAX HTTP error occurred.
et: Esines AJAX HTTP viga.

en: HTTP Result Code: !status
et: HTTP kood: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
et: AJAX HTTP päring lõppes tavatult.

en: Debugging information follows.
et: Järgneb silumise teave.

en: Path: !uri
et: Teekond: !uri

en: StatusText: !statusText
et: Staatus: !statusText

en: ResponseText: !responseText
et: VastusTekst: !responseText

en: ReadyState: !readyState
et: ValmisOlek: !readyState

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: Customize dashboard
et: Kohanda töölauda

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Don't display post information
et: Ära kuva infot sissekande kohta

en: @title dialog
et: @title dialoog

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili nimega %filename ei saa üles laadida. Ainult järgmiste laienditega failid on lubatud: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Autocomplete popup
et: Automaatlõpetuse hüpikaken

en: Searching for matches...
et: Vastavuste otsimine...

en: Hide shortcuts
et: Peida kiirviited
