Speedy (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (96 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Done
pl: Gotowe

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Mon
pl: pon.

en: Tue
pl: wt.

en: Wed
pl: śr.

en: Thu
pl: czw.

en: Fri
pl: pt.

en: Sat
pl: sob.

en: Sun
pl: ndz.

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Show
pl: Pokaż

en: Select all rows in this table
pl: Zaznacza wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Cofa zaznaczenie wszystkich wierszy tabeli

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Su
pl: Ni

en: Mo
pl: Po

en: Tu
pl: Wt

en: We
pl: Śr

en: Th
pl: Cz

en: Fr
pl: Pi

en: Sa
pl: So

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Hide
pl: Ukryj

en: Loading
pl: Ładowanie

en: mm/dd/yy
pl: dd.mm.yy

en: Not in book
pl: Brak w książce

en: New book
pl: Nowa książka

en: By @name on @date
pl: Przez @name w @date

en: By @name
pl: Przez @name

en: Not in menu
pl: Nie ma w menu

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: New revision
pl: Nowa wersja

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pl: Zmiany wprowadzone w tabeli zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
pl: Zmiany wprowadzone w blokach zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: Show shortcuts
pl: Pokaż skróty

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: No revision
pl: Brak wersji

en: @number comments per page
pl: @number komentarzy na stronie

en: Requires a title
pl: Tytuł wymagany

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: An AJAX HTTP error occurred.
pl: Wystąpił błąd w AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
pl: Błąd HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
pl: Zapytanie AJAX HTTP zostało przerwane.

en: Debugging information follows.
pl: Informacje diagnostyczne.

en: Path: !uri
pl: Ścieżka: !uri

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: The block cannot be placed in this region.
pl: Blok nie może być umieszczony w tym regionie.

en: Customize dashboard
pl: Dostosuj kokpit

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: Don't display post information
pl: Ukrycie informacji o wpisie

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
pl: Wybrany plik %filename nie mógł zostać wysłany. Dozwolone są jedynie następujące rozszerzenia: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Show row weights
pl: Pokaż wagi wierszy

en: Hide row weights
pl: Ukryj wagi wierszy

en: Autocomplete popup
pl: Okienko autouzupełniania

en: Searching for matches...
pl: Wyszukiwanie pasujących...

en: Hide shortcuts
pl: Ukryj skróty
