Speedy (7.x-1.13) - en to hr translation catalogue (99 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Done
hr: Gotovo

en: Prev
hr: Predhodni

en: Mon
hr: pon

en: Tue
hr: uto

en: Wed
hr: sri

en: Thu
hr: čet

en: Fri
hr: pet

en: Sat
hr: sub

en: Sun
hr: ned

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Show
hr: Prikaži

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Today
hr: Danas

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Su
hr: ne

en: Mo
hr: po

en: Tu
hr: ut

en: We
hr: sr

en: Th
hr: če

en: Fr
hr: pe

en: Sa
hr: su

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Hide
hr: Sakrij

en: Loading
hr: Učitavanje

en: mm/dd/yy
hr: mm/dd/gg

en: Not in book
hr: Nije unutar knjige

en: New book
hr: Nova knjiga

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: Alias: @alias
hr: Nadimak: @alias

en: No alias
hr: Nema nadimka

en: New revision
hr: Nova revizija

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
hr: Promjene na ovim blokovima neće biti spremljene sve dok ne kliknete gumb <em>Spremi blokove</em>.

en: Show shortcuts
hr: Prikaži kratice

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hr: Ovo dopuštenje je naslijeđeno iz korisničke uloge.

en: No revision
hr: Nema revizije

en: @number comments per page
hr: @number komentara po stranici

en: Requires a title
hr: Naziv je nužan

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: An AJAX HTTP error occurred.
hr: Došlo je do AJAX HTTP greške.

en: HTTP Result Code: !status
hr: HTTP kôd: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hr: AJAX HTTP zahtjev je nenormalno završio.

en: Debugging information follows.
hr: Slijede debug informacije.

en: Path: !uri
hr: Putanja: !uri

en: StatusText: !statusText
hr: StatusTekst: !statusText

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: The block cannot be placed in this region.
hr: Blok ne može biti postavljen u ovu regiju.

en: Customize dashboard
hr: Prilagodi nadzornu ploču

en: Hide summary
hr: Sakrij sažetak

en: Edit summary
hr: Uredi sažetak

en: Don't display post information
hr: Ne prikazuj informacije o unosu

en: @title dialog
hr: @title dijalog

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hr: Odabrana datoteka %filename nije mogla biti otpremljena. Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova

en: Autocomplete popup
hr: Iskočnik samodovršetka

en: Searching for matches...
hr: Tražim...

en: Hide shortcuts
hr: Sakrij kratice
