Speedy (7.x-1.13) - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Configure
sl: Nastavi

en: Done
sl: Opravljeno

en: Prev
sl: Prej

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Show
sl: Prikaži

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Today
sl: Danes

en: Oct
sl: Okt

en: Su
sl: ned

en: Mo
sl: pon

en: Tu
sl: tor

en: We
sl: sre

en: Th
sl: čet

en: Fr
sl: pet

en: Sa
sl: sob

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Hide
sl: Skrij

en: Loading
sl: Nalagam

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sl: Spremembe na blokih ne bodo shranjene, dokler ne kliknete<em>Shrani bloke</em>
