Speedy (7.x-1.15) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Configure
fil: Ayusin

en: February
fil: Pebrero

en: Feb
fil: Peb

en: Not customizable
fil: Hindi maaaring ipasadya
