Speedy (7.x-1.15) - en to jv translation catalogue (88 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Done
jv: Rampung

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Show
jv: Kétoknā

en: Select all rows in this table
jv: Pilih kabèh baris nang tabel iki

en: Deselect all rows in this table
jv: Ngilangi pilihan kabèhan baris nang tabel iki

en: Today
jv: Dinā iki

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des

en: Su
jv: Mg

en: Mo
jv: Sn

en: Tu
jv: Sl

en: We
jv: Rb

en: Th
jv: Km

en: Fr
jv: Jm

en: Sa
jv: St

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Loading
jv: Ngemot

en: Not in book
jv: Ora kalebu buku

en: New book
jv: Buku anyar

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name

en: Not in menu
jv: Ora kalebu menu

en: No alias
jv: Tanpa alias

en: New revision
jv: Revisi anyar

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
jv: Owahan marang blok iki ora bisa disimpen nganti tombol <em>Simpen blok</em> dipejet.

en: Show shortcuts
jv: Tudhuhna sidhatané

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
jv: Kawenangan iki turunan sākā parāgā panganggo kedaftar.

en: No revision
jv: Ora ānā revisi

en: @number comments per page
jv: @number komèntar per kaca

en: Requires a title
jv: Mbutuhaké judhul

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: An AJAX HTTP error occurred.
jv: Nemokaké kaluputan AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
jv: HTTP ngasilaké Kode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
jv: Panjalukan HTTP AJAX dimandhegi ora normal.

en: Debugging information follows.
jv: Métani informasi.

en: StatusText: !statusText
jv: StatusTeks: !statusText

en: ResponseText: !responseText
jv: ResponseTeks: !responseText

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: The block cannot be placed in this region.
jv: Blok ora bisa diséléhaké nang region iki.

en: Customize dashboard
jv: Ngatur dasbor

en: Hide summary
jv: Umpetna rangkuman

en: Edit summary
jv: Sunting rangkuman

en: Don't display post information
jv: Ājā nampilaké informasi pengiriman

en: @title dialog
jv: Dialog @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
jv: Berkas %filename sing kapilih ora bisa diunggah. Namung berkas sing nganggo ekstensi iki sing diidinaké: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
jv: Ngatur ulang barisan nganggo nomer bobot ngganténi nggéréd.

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot

en: Autocomplete popup
jv: Popup otomatis-komplit

en: Searching for matches...
jv: Nggolèki sing cocok...

en: Hide shortcuts
jv: Umpetna sidhatané.
