Speedy (7.x-1.17) - en to eu translation catalogue (83 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Done
eu: Eginda

en: Prev
eu: Aur

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Thu
eu: Og

en: Fri
eu: Or

en: Sat
eu: La

en: Sun
eu: Ig

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Today
eu: Gaur

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Su
eu: Ig

en: Mo
eu: Al

en: Tu
eu: Ar

en: We
eu: Az

en: Th
eu: Og

en: Fr
eu: Or

en: Sa
eu: Lr

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Loading
eu: Kargatzen

en: mm/dd/yy
eu: hh/ee/uu

en: New book
eu: Liburu berria

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina

en: Not in menu
eu: Ez dago estekarik menuan

en: No alias
eu: Alias-ik ez

en: New revision
eu: Berrikuspen berria

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eu: Taula honetan egindako aldaketak ez dira gordeko formularioa bidaltzen ez den artean.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
eu: Bloke hauetan egindako aldaketak ez dira gordeko <em>Blokeak gorde</em> botoia sakatu arte.

en: Show shortcuts
eu: Erakutsi lasterbideak

en: No revision
eu: Berrikuspenik gabe

en: @number comments per page
eu: @number iruzkin orrialde bakoitzean

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: An AJAX HTTP error occurred.
eu: AJAX HTTP errorea gertatu da.

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Customize dashboard
eu: Aginte-panela egokitu

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: Show row weights
eu: Lerro bakoitzaren pisua erakutsi.

en: Hide row weights
eu: Ezkutatu lerro bakoitzaren pisua

en: Searching for matches...
eu: Emaitzak bilatzen...

en: Hide shortcuts
eu: Ezkutatu lasterbideak
