Speedy (7.x-1.18) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Select all rows in this table
bs: Označi sve redove u ovoj tabeli

en: Deselect all rows in this table
bs: Ukloni oznake sa svih redova u ovoj tabeli

en: Today
bs: Danas

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Hide
bs: Sakrij

en: Drag to re-order
bs: Povuci za razmještaj.

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bs: Promjene uradjene u ovoj tabeli neće biti sačuvane dok ne potvrdite formu.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bs: Promjene ovog bloka neće biti sačuvane sve dok ne kliknete na <em>Sačuvaj blok</em> dugme.
