Speedy (7.x-1.18) - en to km translation catalogue (100 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Prev
km: មុន

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Thu
km: ព្រ

en: Fri
km: សុ

en: Sat
km: ស

en: Sun
km: អា

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Select all rows in this table
km: ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Deselect all rows in this table
km: ដោះ​ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Jan
km: មករា

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Mar
km: មីនា

en: Apr
km: មេសា

en: Jun
km: មិថុនា

en: Jul
km: កក្កដា

en: Aug
km: សីហា

en: Sep
km: កញ្ញា

en: Oct
km: តុលា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Su
km: អា

en: Mo
km: ច

en: Tu
km: អ

en: We
km: ព

en: Th
km: ព្រ

en: Fr
km: សុ

en: Sa
km: ស

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Hide
km: លាក់

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Not in book
km: មិន​មែន​នៅក្នុង​សៀវ​ភៅ

en: New book
km: សៀវ​ភៅ​ថ្មី

en: By @name on @date
km: តាម​ @name នៅ​ @date

en: By @name
km: តាម​ @name

en: Not in menu
km: មិន​មែន​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: Alias: @alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​ ៖ @alias

en: No alias
km: គ្មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ

en: New revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ជា​ថ្មី

en: Drag to re-order
km: អូស​ដើម្បី​ធ្វើ​លំដាប់​ឡើងវិញ

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ដែល​មាន​ក្នុង​តារាង​នេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ រហូត​ទាល់តែ​សំណុំបែបបទ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្នើ​។

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ចំពោះ​ប្លុក​ទាំងនេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ ​រហូត​ដល់​បាន​ចុចប៊ូតុង <em>រក្សា​ទុក​ប្លុក​</em> ។

en: Show shortcuts
km: បង្ហាញ​ផ្លូវ​កាត់

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
km: សិទ្ធិ​នេះ​ត្រូវ​បានទទួល​បន្ត​ពី​តួនាទី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: No revision
km: គ្មាន​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: @number comments per page
km: មតិ​យោបល់​ @number ​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ

en: Requires a title
km: ទាម​ទារ​ចំណង​ជើង

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: An AJAX HTTP error occurred.
km: កំហុស​ AJAX HTTP ​បាន​កើត​ឡើង​ ។

en: HTTP Result Code: !status
km: កូដ​លទ្ធ​ផល​ HTTP ​៖ !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
km: សំណើ​ AJAX HTTP ​ត្រូវ​បាន​លុបខុស​ពី​ធម្មតា ។

en: Debugging information follows.
km: ការ​ធ្វើ​តាម​ព័ត៌មាន​បំបាត់​កំហុស​ ។

en: Path: !uri
km: ផ្លូវ​ ៖ !uri

en: StatusText: !statusText
km: អត្ថបទ​ស្ថាន​ភាព ៖ !statusText

en: ResponseText: !responseText
km: អត្ថបទ​ឆ្លើយ​តប ៖ !responseText

en: ReadyState: !readyState
km: ស្ថាន​ភាព​រួច​រាល់​ ៖ !readyState

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: The block cannot be placed in this region.
km: មិន​អាច​ដាក់​ប្លុក​នៅ​ក្នុង​តំបន់​នេះ​បាន​ទេ ។

en: Customize dashboard
km: ប្តូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​តាម​បំណង

en: Hide summary
km: លាក់​សង្ខេប

en: Edit summary
km: កែ​សម្រួល​សង្ខេប

en: Don't display post information
km: កុំ​បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​ប្រកាស

en: @title dialog
km: ប្រអប់ @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ %filename ដែល​បាន​ជ្រើស​ទេ ។ មានតែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដូច​ខាងក្រោម​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %extensions ។

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
km: តម្រៀប​លំដាប់​ជួរដេក​ឡើងវិញ តាមរយៈ​ភាព​សំខាន់​ជា​លេខ ជំនួស​ឲ្យ​ការ​អូស ។

en: Show row weights
km: បង្ហាញ​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Hide row weights
km: លាក់​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Autocomplete popup
km: លេចឡើង​ការ​បំពេញ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Searching for matches...
km: កំពុង​ស្វែងរក​អ្វី​ដែល​ផ្គូផ្គង...

en: Hide shortcuts
km: លាក់​ផ្លូវកាត់
