Speedy (7.x-1.19) - en to bg translation catalogue (80 entries)

en: Next
bg: Още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Done
bg: Готово

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Fri
bg: Пет.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Show
bg: Покажи

en: Select all rows in this table
bg: Изберете всички редове в таблицата

en: Deselect all rows in this table
bg: Откажи всички редове от таблицата

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Hide
bg: Скрий

en: Loading
bg: Зареждане

en: By @name on @date
bg: От @name на @date

en: By @name
bg: От @name

en: Not in menu
bg: Не е включен в менюто

en: Alias: @alias
bg: Синоним: @alias

en: No alias
bg: Липсва синоним

en: New revision
bg: Нова версия

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bg: Промените в тези блокове няма да бъдат записани, докато не бъде натиснат бутона <em>Запиши блокове</em>.

en: Show shortcuts
bg: Покажи преките пътища

en: No revision
bg: Няма версия

en: @number comments per page
bg: @number коментари на страница

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: An AJAX HTTP error occurred.
bg: Възникна AJAX HTTP грешка

en: HTTP Result Code: !status
bg: Получен е HTTP код :!status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
bg: HTTP заявката на AJAX не завърши нормално

en: Debugging information follows.
bg: Следва информация за настройка

en: Path: !uri
bg: Път: !uri

en: StatusText: !statusText
bg: Статус текст: !statusText

en: Customize dashboard
bg: Оформи таблото

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме

en: Edit summary
bg: Редактиране на резюме

en: @title dialog
bg: @title диалог

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
bg: Избраният файл  %filename не може да бъде качен. Само файлове съсследните разширения са разрешени: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
bg: Пренареди редовете по тегло, вместо с влачене

en: Show row weights
bg: Покажи теглото на редовете

en: Hide row weights
bg: Скрий редовете с тегло

en: Autocomplete popup
bg: Автоматично запълване на изскачащи прозорци

en: Searching for matches...
bg: Търсене на съвпадения...

en: Hide shortcuts
bg: Скрий преките пътища
