Speedy (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (92 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Configure
gl: Configurar

en: Done
gl: Feito

en: Prev
gl: Ant

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Show
gl: Amosar

en: Select all rows in this table
gl: Seleccionar todas as filas desta táboa

en: Deselect all rows in this table
gl: Elminar a selección de todas as filas desta táboa

en: Today
gl: Hoxe

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Su
gl: Do

en: Mo
gl: Lu

en: Tu
gl: Ma

en: We
gl: Mé

en: Th
gl: Xo

en: Fr
gl: Ve

en: Sa
gl: Sá

en: Not published
gl: Non publicado

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Hide
gl: Agochar

en: Loading
gl: Cargando

en: Not in book
gl: Non está nun libro

en: New book
gl: Novo libro

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name

en: Not in menu
gl: Sin menu

en: No alias
gl: Sen alias

en: New revision
gl: Nova revisión

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
gl: O cambios a estos bloques non se gardarán ate que se prema o botón <em>Gardar bloques</em>.

en: Show shortcuts
gl: Amosar accesos rápidos

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.

en: No revision
gl: Sen revisión

en: @number comments per page
gl: @number comentarios por páxina

en: Requires a title
gl: Necesita un título

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: An AJAX HTTP error occurred.
gl: Houbo un erro HTTP AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
gl: Código de Resultado HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
gl: Unha solicitude HTTP de AJAX finalizou de maneira anormal.

en: Debugging information follows.
gl: A continuación detállase a información de depuración

en: Path: !uri
gl: Ruta: !uri

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: The block cannot be placed in this region.
gl: O bloque non pode ser colocado nesta rexión.

en: Customize dashboard
gl: Personalizar panel de control.

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: Don't display post information
gl: Non mostrar información do envío

en: @title dialog
gl: Diálogo @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
gl: O arquivo seleccionado %filename non pode ser subido. Só se permiten arquivos cas seguientes extensións: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila

en: Autocomplete popup
gl: Popup con autocompletado

en: Searching for matches...
gl: Buscando coincidencias...

en: Hide shortcuts
gl: Ocultar atallos
