Speedy (7.x-1.20) - en to tr translation catalogue (100 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Done
tr: Tamam

en: Prev
tr: Önceki

en: Mon
tr: Pzt

en: Tue
tr: Sa

en: Wed
tr: Çar

en: Thu
tr: Per

en: Fri
tr: Cu

en: Sat
tr: Ct

en: Sun
tr: Paz

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: Show
tr: Göster

en: Select all rows in this table
tr: Bu tablodaki tüm satırları seç

en: Deselect all rows in this table
tr: Tablodaki satır seçimini iptal et

en: Today
tr: Bugün

en: Jan
tr: Oca

en: Feb
tr: Şub

en: Apr
tr: Nis

en: Jun
tr: Haz

en: Jul
tr: Tem

en: Aug
tr: Ağu

en: Sep
tr: Eyl

en: Oct
tr: Eki

en: Nov
tr: Kas

en: Dec
tr: Ara

en: Su
tr: Pa

en: Mo
tr: Pt

en: Tu
tr: Sa

en: We
tr: Ça

en: Th
tr: Pe

en: Fr
tr: Cu

en: Sa
tr: Ct

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Hide
tr: Gizle

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: mm/dd/yy
tr: aa/gg/yy

en: Not in book
tr: Kitapta değil

en: New book
tr: Yeni kitap

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından

en: Not in menu
tr: Menüde yok

en: Alias: @alias
tr: Takma ad: @alias

en: No alias
tr: Takma ad yok.

en: New revision
tr: Yeni sürüm

en: Drag to re-order
tr: Yeniden sıralamak için sürükleyiniz

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
tr: Bu tabloda yapılan değişiklikler form gönderilenceye dek kaydedilmeyecektir.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
tr: Bloklarda yapılan değişiklikler, <em>Blokları kaydet</em> düğmesi tıklanıncaya dek kaydedilmez.

en: Show shortcuts
tr: Kısayolları göster

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
tr: Bu izin, kimliği onaylanmış kullanıcı rolünden devralınmıştır.

en: No revision
tr: Sürüm yok

en: @number comments per page
tr: sayfa başına yorum sayısı @number

en: Requires a title
tr: Bir başlık gerekiyor

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: An AJAX HTTP error occurred.
tr: Bir AJAX HTTP hatası oluştu.

en: HTTP Result Code: !status
tr: HTTP Sonuç Kodu: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
tr: Bir AJAX HTTP istemi olağandışı sonlandırıldı.

en: Debugging information follows.
tr: Hata ayıklama bilgisi aşağıda.

en: Path: !uri
tr: Yol: !uri

en: StatusText: !statusText
tr: Durum Metni: !statusText

en: ResponseText: !responseText
tr: Yanıt Metni: !responseText

en: Not customizable
tr: Özelleştirilemez

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: The block cannot be placed in this region.
tr: Blok bu bölgede yer alamaz.

en: Customize dashboard
tr: Panoyu özelleştir

en: Hide summary
tr: Özeti gizle

en: Edit summary
tr: Özeti düzenle

en: Don't display post information
tr: Gönderim bilgilerini görüntüleme

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
tr: Seçilen %filename dosyası yüklenemiyor. Yalnızca aşağıdaki uzantılara sahip dosyalara izin verilir: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
tr: Sürüklemek yerine, satırları sayısal ağırlığa göre yeniden sıralayın.

en: Show row weights
tr: Satır ağırlıklarını göster

en: Hide row weights
tr: Satır ağırlıklarını gizle

en: Autocomplete popup
tr: Otomatik tamamlama açılır penceresi

en: Searching for matches...
tr: Eşleşmeler aranıyor...

en: Hide shortcuts
tr: Kısayolları gizle

en: The response failed verification so will not be processed.
tr: Gelen yanıt doğrulamayı geçemediği için işleme sokulmayacak.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
tr: Yönlendirilen URL yerel değil ve güvenli değil: !url

en: CustomMessage: !customMessage
tr: CustomMessage (özelleştirilmiş ileti): !customMessage
