Speedy (7.x-1.21) - en to ka translation catalogue (57 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Done
ka: დასრულება

en: Prev
ka: წინა

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Today
ka: დღეს

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Su
ka: კვი

en: Mo
ka: ორშ

en: Tu
ka: სამ

en: We
ka: ოთხ

en: Th
ka: ხუთ

en: Fr
ka: პარ

en: Sa
ka: შაბ

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: Hide
ka: დამალვა

en: Loading
ka: იტვირთება
