Speedy (7.x-1.22) - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Configure
eo: Agordu

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Show
eo: Montru

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
eo: La ŝanĝoj al ĉi tiuj blokoj ne konserviĝos ĝis kiam la butono de <em>Konservi blokojn</em> estas klakata.
